Wersje językowe
Produkt dnia
Waluty
Polecane strony

 1. Fine Woodworking (www.finewoodworking.com)

Amerykański portal dla profesjonalistów, entuzjastów i hobbystów prac w drewnie. Prezentuje filmy instruktażowe, niezliczoną ilość projektów mebli domowych, warsztatowych, ogrodowych, przewodniki po narzędziach. W sklepie można nabyć książki i publikacje na temat prac w drewnie - jednym słowem "kopalnia wiedzy i źródło inspiracji".

2. Mandarino design group (https://mandarinodesign.eu)  

Źródło inspiracji w obszarze szerokorozumianego designu.

3. Lie-Nielsen Toolworks (www.lie-nielsen.com)  

Strona amerykańskiego producenta najwyższej jakości narzędzi ręcznych do obróbki drewna. Szczególnie polecamy podstronę "education", na której można znaleźć materiały informacyjne, filmy instruktażowe oraz informacje o technikach używania ręcznych narzędzi do obróbki drewna.   

 4. Domowa stolarnia (www.domowastolarnia.pl)  

Wyjątkowe miejsce we Wrocławiu, w którym odbywają się prawdopodobnie jedyne w Polsce cykliczne warsztaty stolarskie. Można też wynająć na godziny stanowisko stolarskie wraz z niezbędnymi narzędziami do zrealizowania własnego projektu. W planach na 2016 warsztaty z używania maszyn stolarskich, a także obróbki drewna narzędziami ręcznymi. Gorąco polecamy.    

5. Lee Valley & Veritas (www.leevalley.com)  

Portal - schlep online, w którym można znaleźć praktycznie wszystko co potrzebne do realizacji projektów z drewna, od wszelkich akcesoriów po doskonałej jakości narzędzia marki Lee Valley.

6. Warsztat-domowy (www.warsztat-domowy.pl)  

Blog Pana Andrzeja Boczka o majsterkowaniu i robieniu pożytecznych rzeczy własnymi rękami i we własnym domowym warsztacie. Znajdziemy tam sporo ciekawych informacji na temat obróbki drewna, narzędzi a także inspiracji dla nowych projektów. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl