Wersje językowe
Produkt dnia
Waluty
O mnie

Z wykształcenia jestem ekonomistą, z zawodu konsultantem i wykładowcą marketingu. 

Moja pasja do drewna rozwijała się na początku po cichu, a zaczęła się, gdy stwierdziłem, ża aby zrobić makietę kolejową potrzebuję stół warsztatowy. Projekt stołu kupiłem na amerykańskiej stronie Fine Woodworking, później kupiłem tarcicę bukową, pierwsze narzędzia stolarskie zielonego Boscha i przez kilka miesięcy wspólnie z synem budowaliśmy stół. Stół powstał i wtedy zrozumiałem, że do takich projektów potrzeba prawdziwych narzędzi.

Sprzedałem Harleya-Davidsona i kupiłem zestaw narzędzi Festool. Później zrobiłem biurko mojemu synowi, łóżko, biblioteczkę, następne łóżko mojej córce. Pojawiały się pomysły na łączeniu różnych gatunków drewna, czemu sprzyjały różne okazję nabycia takiego czy innego gatunku. Po kilku latach miałem ze trzydzieści różnych gatunków drewna, polskich i egzotycznych.    

Pomysł na sklep z oheblowanym drewnem dla majsterkowiczów sprzedawanym na sztuki  zrodził się  wtedy, kiedy po raz kolejny zostałem odprawiony z kwitkiem od stolarza, który nie miał czasu na oheblowanie świeżo kupionych bukowych desek tarcicowych. Drugi powód to fakt, że kupowanie drewna tarcicowego w składzie drzewnym lub tartaku to trochę jak kupowanie kota w worku. Dopiero po oheblowaniu widać wszystkie pęknięcia i wady.

Pomyślałem, przecież problem ten muszą mieć wszyscy, którzy potrzebują niewielkie ilości drewna do swoich drobnych projektów stolarskich. 

Jeśli masz pytania, zapraszam do niezobowiązującego kontaktu.

Tomek Ziółkowski

 

info@julians.pl

lub telefonicznie pod numerem

+48.603634743.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl